Butelki plastikowe

Każdy produkt, by stac sie atrakcyjnym dla klienta, potrzebuje odpowiedniej oprawy graficznej. Forma jego opakowania, jego użyteczność i funkcjonalność, informacje zawarte na etykiecie powinny spowodować, że klient wybierze właśnie ten produkt. Uwzględniając nasycenie rynku wszelkimi rodzajami produktów, nie wystarczy już tylko wysoka jakość towaru. Klienci mając ogromny wybór, kierują się również wyglądem opakowania. My jako firma z wieloletnią praktyka chcemy pomóc w promocji Państwa produktu.

Butelki plastikoweJeśli produkt oferowany jest w plastikowych butelkach lub szklanych butelkach najlepszym rozwiązaniem na oznakowanie towaru jest folia termokurczliwa lub etykieta samoprzylepna.

Folia może zakrywać cała powierzchnie butelki lub jej część, stosowane przez nas folie do obkurczenia nie wymagają temperatury, która mogłaby uszkodzić butelki plastikowe powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym , chemicznym.

Do naszej firmy można zgłosić się z gotowym projektem, lub skorzystać z usług naszych ekspertów, którzy swoim doświadczeniem na pewno sprostają postawionym wymaganią i dołożą wszelkich starań by wypromować produkt. Nasz park maszynowy jest w stanie wyprodukować wiele wariantów wielkości, mamy również możliwość druku aż w 9 kolorach. By ułatwić nam pracę, musimy znać kształt, wielkość butelki plastikowej jak i butelki szklanej, słoika. To pozwoli zaprojektować odpowiedni kształt folii termokurczliwej, która podczas obkurczania idealnie pokryje wyznaczoną powierzchnię i pozwoli uzyskać imponujący efekt. Bardzo popularne rozwiązanie wśród producentów jogurtów pitnych, produktów mleczarkich, producentów soków w butelkach, kosmetyków w małych pojemnikach.

Butelki plastikoweJeśli stosowane są etykiety samoprzylepne, również możemy przyjąć zamówienie na ten produkt. Pomożemy je zaprojektować, tak aby nadać atrakcyjny wygląd oferowanego artykułu. Dzięki dobrze wyposażonej hali produkcyjnej możemy pozwolić sobie na przyjęcie bardzo różnorodnych zamówień. Naklejki mogą być matowe lub błyszczące z możliwością druku do 9 kolorów. Szczególnie z tego rozwiązania korzystają producenci płynów do prania, płynów do płukania, płynów do spryskiwaczy, olejów silnikowych i innych płynów, sprzedawanych w dużych plastikowych butelkach. Zaletą etykiet jest to że mogą być przyklejone przed napełnieniem opakowaniu lub po napełnieniu. Warto tylko zwrócić uwagę na temeraturę płynu, podczas wypełniania butelek. Kontakt kleju etykiety z gorącą powierzchnią butelki spowoduje zmiejszenie przyczepności i może dojść do przypadkowego zerwania naklejki. By tego uniknąć należy mieć to na uwadze projektując proces produkcyjny.

Jeśli pakowane produkty, mają płynną konsystencję, możemy zaoferować bardzo wygodne i tanie opakowanie typu doypack, które może być zaopatrzone w nakrętkę, co pozwoli bezpiecznie przechowywać wcześniej otwarty już produkt. Jest to rozwiązanie które pozwoli zmniejszyć koszt jednostkowy transportu i magazynowania. Koszt wytworzenia takiej saszetki jest również znacznie niższy niż produkcja butelki szklanej lub plastikowej i dodatkowego kosztu związanego z jej etykietowaniem.