Etykiety termokurczliwe

Producenci opakowań plastikowych to bardzo szeroka grupa podmiotów obejmująca produkcję opakowań wykonanych z twardego plastiku, opakowań miękkich, butelek PET, opakowań szklanych, opakowań z foli PVC, torbek ekologicznych, opakowań przystosowanych do pakowania próżniowego, etykiet termokurczliwych, produkcję naklejek samoprzylepnych. Określony producent specjalizuje się w produkcji tylko kilku wyrobów z wymienionych powyżej sposobów na zapakowanie produktów. Jako producent opakowań plastikowych nasz asortyment nie obejmuje aż tak wiele różnorodnych produktów. Natomist co nas wyróżnia, wpływa na naszą unikatowość, jest oferowane rozwiązanie, które zastępuje butelki PET, pojemniki szklane, opakowania wykonywane z materiałów PE, LDPE, HDPE, a jednocześnie są one przyjazne dla środowiska.

Etykiety termokurczliweNasze opakowanie nadają się do pakowania żywności, chemi, produktów zarówno płynnych jak i sypkich. Jest to bardzo szerokie zastosowanie, a produkt, który to zapewnia to wykonana z folii PVC saszetka, odznaczająca się bardzo dokładnie wykonanymi zgrzewami, wysoką jakością materiałów, szerokim wachlarzem rozmiarów i atrakcyjnym kształtem.

Jeśli są Państwo producentem napojów, alkoholi, olejów, różnego rodzaju płynów i nie są przekonani do opakowań miękkich przystosowanych do cieczy i nadal chcą używać dotychczasowych zasobników, w naszej ofercie mamy również wysoko jakościowy produkt. Zajmujemy sie produkcją naklejek samoprzylepnych i folii termokurczilwych. W zależności od rodzaju używanego przez Państwa typu opakowania nasze etykiety znajdą zastosowanie. By dostarczyć wyrób, z którego będzą Państwo zadowoleni musimy wiedzieć, w którym momencie procesu produkcyjnego będą zakładane naklejki.

Etykiety termokurczliweEtykiety termokurczliwe to bardzo atrakcyjne wykończenie plastikowej lub szklanej butelki. Pod wpływem temperatury tworzywo obkurcza się do rozmiarów pojemnika, tworząc na nim estetytyczny, porządany wzór. Folie termokurczliwe są bardzo często wykorzystywanym sposobem na oznaczenie artykułu, dzięki niskim kosztom wytworzenia, łatwości aplikacji, ekologiczności. Mamy możliwość druku do 9 kolorów w technice fleksograficznej lub druku wklęsłego w zależności od jakości jaką chcemy uzyskać.

Etykiety termokurczliwe są idealnem rozwiązaniem dla producentów sprzedających produkt w butelkach do 1l, słoikach, i innych sztywnych pojemnikach. Dzięki nowoczesnemu i elastycznemu parkowi maszynowemu możemy przyjąc zlecenia dla wielu rozmiarów. Nasz doświadczony zespół odpowiedzialny za proces producyjny tak zaprojektuje, dobierze kształt, wielkość folie, aby po jej obkurczeniu uzyskać założoną grafikę.

Etykiety termokurczliweDla producentów korzystających z butelek wykonanych z materiałów PE, LDPE, HDPE najlepszym, rozwiązaniem są naklejki samoprzypne. Produkcja naklejek to dla nas również osiągalne zlecenie, niezależnie od kształtu, wielkości, grafiki zleconej przez klienta. Produkowane pojemniki z tych tworzyw bardzo często mają dużą pojemność, wyprofilowaną rączkę i zastosowanie folii termokurczliwej byłoby nieefektywne i kosztowne. Lepszym rozwiązaniem jest naklejanie nalepek, które dzięki wysokiej jakości naszego wykonania będą dobrze prezentowały wyrób, informacje na nich zawarte bedą czytelne, a koszt ich wykonania jest atrakcyjny dla wytwórcy.