Witamy na naszej oficjalnej, polskiej stronie, wiodącego producenta opakowań z tworzyw sztucznych. 

    Nasza oferta obejmuje:
  • etykiety termokurczliwe na słoiki, butelki, puszki
  •  torebki papierowe z metalizowanym wnętrzem
  •  miarki plastikowe
  •  opakowania z tworzyw sztucznych szerokiego zastosowania
  • opakowania z wykonczeniem papierowym Kraft

Produkty wykonane są z wysokiej jakości folii spełniających najwyzsze wymagania i będących pod kontrolą FDA(Food and Drug Administration). Torebki naszej produkcji zapewniają bezpieczeństwo dla przechowywanych w nich artykułach spożywczych, chemicznych, ciekłych, sypkich. Zanim nasz wyrób trafi do klienta, poddawany jest scislej kotroli specjalistow: sprawdzane są zgrzewy, nadruk, zamykanie oraz material, tak aby żadna wadliwa torebka nie trafiła do klienta.

Używamy nowoczesnego sprzętu, mamy możliwość druku fleksograficznego lub druku wklęsłego w 9 kolorach. Nasze produkty można nabyć poprzez zamówienie naszych opakowań z standardowej oferty lub złożyć indywidualne zamówienie. W sprzedaży mamy wiele kolorów i rozmiarów, poszczególnych saszetek z tworzyw sztucznych. Oferujemy torebki z fałdą boczną, torebki z fałdą dolną, torebki z papieru, dostępne z zapięciem strunowym i wentylem. Dostępne są również bezbarwne laminaty do pakowania próżniowego żywność, saszetki z nakrętką, idealnie zastępujące butelki szklane i plastikowe. Zajmujemu sie również drukowaniem etykiet termokurczliwych na zamówienia klientów.

Opakowania spożywcze gwarantują długotrwałą świeżość przechowywanych w nich produktach żywnościowych. Zapewniają szczelność i sterylność wnętrza torebki. Nie ulegają łatwo uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki trzywarstwowej folii, metalizowanemu wnętrzu i dokładnym zgrzewom nasze saszetki zaręczają brak kontaktu produktu z tlenem, promieniami słonecznymi, wilgocią i szkodliwymi substancjami pochodzącymi z zewnątrz.
W naszej ofercie znajdą Państwo również torebki papierowe, które są o wiele lepszym produktem niż zwykłe saszetki z papieru. W środku posiadają foliową barierę, która zapewnia ochronę dla przechowywanych w nich wyrobów. Z zewnątrz jest bardzo przyjemna warstawa papierowa. Te opakowania dostępne są w opcji saszetki z fałdą dolną, cała zadrukowana lub z okienkiem i fałdą boczną. Wyposazone sa rowniez w wentyl odpowietrzajacy.

Saszetki z tworzyw sztucznych przyniosą Państwu wiele korzyści, związanych z prestiżem, finansami, poczuciem bezpieczeństwa. Produkt wygląda niezwykle atrakcyjnie, wyróżnia się spośród innych, podobnych produktów, opakowanie jest praktyczne, estetyczne, lekkie, wytrzymałe, przyjazne środowisku, klienci na pewno docenią każdy z tych czynników. Ponadto, korzystając z naszych wyrobów, oszczędzają Państwo pieniądze:

– są o wiele tańsze niż butelki z tworzyw sztucznych, szkła, aluminium, kartonu

– torebki są lekkie, elastyczne, koszt jednostkowy magazynowania i transportu jest mniejszy niż w przypadku pozostałych rozwiązań

– saszetki są wytrzymałe, czyli Państwa produkt jest bardzo dobrze chroniony

Produkt, jaki Państwo zapakują do naszych opakowań, pozostanie w tym samym stanie sterylności i świeżości przez caly okres jego przydatności do spożycia. Zaden czynnik wewnetrzny, ani zewnątrzny nie wplynie na Panstwa produkt. Torebki są szczelne, dzięki czemu artykuł nie ulegnie zepsuciu i nie straci swoich walorów spożywczych, ani tych dotyczanych produktow spoza dzialu zywnosci.
</>