Opakowania cukierków

Opakowania cukierkówDla producentów żywności głównym celem jest zapewnienie takich warunków dla produktów, aby zapewnić im jak najdłuższą trwałość i świeżość. Po procecie produkcyjnym, towar musi zostać odpowiednio zapakowany, tak aby w jak najlepszym stanie otrzymał go klient. Opakowanie powinno zabezpieczyć produkt przed środowiskiem zewnętrznym, jego szkodliwym wpływem na świeżość, wygląd, walory estetyczne i smakowe produktu. Pakowanie żywności jest bardzo trudnym i wymagającym zajęciem. Produkty spożywcze muszą być szczególnie chronione przed dostaniem się do nich substancji, które mogłyby spowodować ich szybkie zepsucie się lub o wiele bardziej groźne konsekwencje zdrowotne dla konsumenta. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku wizerunek producenta żywności zostaje bardzo naruszony i traci on zaufanie wśród stałych konsumentów.

Nasza firma zajmuje się produkcją opakowań foliowych, wykonywanych z najwyższej jakości materiałów, tak aby zapewnić jak najlepszą ochronę dla produktów spożywczych. Nasze torebki są szczelne, trwałe, estetycznie wykonane. Dzięki kilku warstwą tworzywa i barierze foliowej w każdym opakowaniu, nasze wyroby nadają się na przechowywanie żywności przez długi czas, zapewniają ochronę przeciwko wilgoci i promieniom słonecznym. Dodatkowo dokładnie wykonane, bardzo szczelne zgrzewy zapewniają efekt próźni lub utrzymują poduszkę powietrzną, która jest bardzo porządana w opakowaniach do chipsów.

Opakowania cukierkówNasze opakowania foliowe idealnie nadają się jako opakowania cukierków, które będą prezentować się niezwykle interesująco na półce w sklepie. Forma naszych torebek, jakość wykonania druku, estetyka i użyteczność opakowania napewno zostaną zauważone i docenione przez klientów. Wiele słodyczy, tj. ciastka, krakersy, paluszki i chipsy, czekolada muszą by przechowywane w takich opakowaniach, które ochronią je przed zgnieceniem, zmiażdzeniem. Można oczywiście stosować pudełka, plastikowe foremki, ale są to dodatkowe koszty. Używając naszych opakowań, wystarczy tylko jedna torebka by zapewnić osłonę kruchym produktom. Nasze opakowania cukierków są bardzo wytrzymałe i szczelne, a dzięki temu napełnione powietrzem doskonale zabezpieczą artykuł. Dodatkowa torebki wyposażone są w strunowe zamkniecie, które idealnie chroni słodycze po ich otwarciu przez konsumenta. Powietrze, wilgoć nie ma dostępu do środka przez co łakocie pozostają świeże, kruche, aromatyczne przez długi czas. Opakowania do chipsów, są tanie, ale jednocześnie bardzo dobre jakościowo i jako jedyne gwarantują zachowanie swieżości i kształtu tej przekąski.

Wybierając nasze wyroby zapewniają sobie Państwo bezpieczeństwo, prestiż, komfort, a jednoczesnie oszczędzaja pieniądze. Z nami Państwa słodycze odniosą sukces.

Opakowania cukierkówOferowane przez nas opakowania foliowe dostępne są w bezpośredniej sprzedaży, z oczekiwaniem tylko na ich dostawę do firmy. W ofercie mamy wiele rodzaji torebek, ich wielkości, kolorów, kombinacji. Również będzie to dla nas wielka przyjemność jeśli zdecydują się Państwo z nami współpracować i razem stworzymy torebkę według zleconego wzoru. Nasz nowoczesny park maszynowy sprosta nawet największym wymaganiom. Do dyspozycji mamy również nasz świetny zespół grafików z wieloletnim doświadczeniem. Opakowania cukierków z naszej fabryki zagwarantują Państwa słodyczą marketingowy sukces.


stand uppouch measurement

Torby papierowe pakowanie produktów pakowanie w saszetki pakowanie leków
Przezroczysty/
Przezroczysty
Matowy złoty/
Matowy złoty
Błyszczący srebrny/
Błyszczący srebrny
Błyszczący czarny/
Błyszczący czarny
folie to herbaty zamknięcie strunowe Opakowania miękkie opakowania z tworzyw sztucznych
Błyszczący srebrny/
Przezroczysty
Błyszczący czarny/
Przezroczysty
Matowy złoty/
Przezroczysty
Matowy srebrny/
Przezroczysty
karma dla zwierząt torebki fałdowe opakowania z tworzyw sztucznych pakowanie w saszetki
Błyszczący złoty/
Przezroczysty
Zielony/
Przezroczysty
Czerwony/
Przezroczysty
Niebieski/
Przezroczysty
torebka foliowa zamykana pakowanie leków torba na leki Torebki z wentylem
Zielone/
Zielone
Czerwony/
Czerwony
Niebieski/
Niebieski
Błyszczący złoty/
Błyszczący złoty
drukowanie etykiet Nakrętki opakowania torebki papierowe Opakowania żywności ekologicznej
Matowy srebrny/
Matowy srebrny
Matowy biały/
Matowy biały
Brown paper bags /
Brown paper bags
Photograph Of
Bottom Gusset
In Stand Up Pouch
Opakowania papierowe sól morska Nawóz opakowania
 Brown Paper bags / Brown Paper bags Matt black / Matt black Matt white / Matt White
Torby papierowe Kraft Brązowe torebki papierowe
Kraft brown paper bags with zipper oval window High barrier paper like bags with window & zipper
Torby fiber złoty Worki jutowe wygląd
Jute look High Barrier bags with zipper foil lined Jute Look High Barrier Bags
Torby papierowe białe
Torby papierowe białe z zamkiem błyskawicznym i foliowany

Saszetki foliowe z okienkiem

Opakowania miękkie torebki fałdowe torebki na kawę folie to herbaty
Niebieski Zielony Matowy złoty Matowy srebrny
karma dla zwierząt torebka foliowa zamykana Brązowe torebki papierowe Torby papierowe Kraft
Czerwony Błyszczący czarny High barrier paper like
bags with window
& zipper
Kraft brown paper bags
with zipper oval window

Folie barierowe do kawy

Torebki fałdowe

Pakowanie produktów Opakowania foliowe stojace Torebka foliowa zamykana Torebki fałdowe
Błyszczący czarny Błyszczący złoty Matowy srebrny Matowy biały
Opakowania foliowe Torebki papierowe z okienkiem Torby papierowe
Matowy czarny Matowy złoty Brązowy papier