Pakowania herbaty

Zapewniamy wysokiej jakości torby to pakowania różnego rodzaju produktów. Z naszym wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom produkt, który będzie najlepiej odpowiadał żądanym standardom. Przez zastosowanie zaawansowanej technologii nasze saszetki są rekomendowanym produktem do przechowywania i sprzedaży zróżnicowanego asortymentu. Ponad to oferujemy standardowe paczki w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarowych.

Pakowania herbatyNasze torebki mogą spełniać wszystkie wymagania stawiane opakowaniom spożywczym. Folia używana do ich wytwarzania przystosowana jest to kontaktu z żywnością. Jest pod nadzorem FDA (Food and Drug Administration), czyli podlega wszystkim kontrolom i jakości tworzyw przeznaczonych do pakowania żywności. Nie zachodzą reakcje chemiczne pomiędzy danym produktem żywnościowym, a tworzywem. Jednocześnie te wyroby gwarantują zachowanie świeżości jedzenia przez bardzo długi okres czasu.

Nasze opakowania spożywcze nadają się do przechowywania najróżniejszego rodzaju żywności. Szczególnie polecane są jako folie do herbaty, które zapewnią idealne warunki do jej przechowywania. Herbata w nich nie ulegnie naturalnemu zwietrzeniu, jej cały aromat zostaną zatrzymane w saszetce. Pakowanie herbaty w nasze opakowania to zagwarantowanie braku jej kontaktu z otoczeniem, które ma negatywny wpływ na jej walory smakowo-zapachowe. Liście herbaty nie będą podlegały takim czynnikom jak wilgoć, tlen. Są to główni zabójcy unikalnych właściwości poszczególnych gatunków tego napoju. Liście herbaty nie powinny podlegać nawilżeniu powyżej 5% od momentu ich wysuszenia, aż do ich zaparzenia przez konsumenta. Tlen powoduje utratę aromatu, a co za tym idzie smaku. Folie do herbaty z naszej fabryki zapewniają bardzo wysoką ochronę przed negatywnym wpływem środowiska.

Pakowania herbatyNasze folie do herbaty dzięki wysokiej jakości stosowanych materiałów i dokładnemu zgrzewaniu zapewniają całkowitą szczelność, osłaniają produkt przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu aromat, smak, sterylność, wartości odżywcze zostają zamknięte w torebce. Wyrób zapakowany w naszej torebce nie ma prawa do stracenia swoich zalet. Herbata po włożeniu jej do torebki przez producenta i zgrzaniu górnej krawędzi torebki, będzie miała zapewnioną całkowitą ochronę przed tlenem i wilgocią, a przez to cały aromat liści zostanie w niej aż do momentu otworzenia paczki przez konsumenta. Pakowanie herbaty w opakowania pochodzące z naszej produkcji to również umożliwienie konsumentowi zabezpieczenie produktu po jego użyciu. Dzięki zamknięciu strunowemu łatwo można utrzymać opakowania zamknięte gdy tylko zostaje ono odłożone. Są to dwa silikonowe paski, które po złaczeniu i ich dociśnieciu nie dopuszczają powietrza i wilgoci do środka.

Nasze opakowania spożywcze, dzięki swojej wysokiej jakości nadają się również to pakowania przypraw. Zapobiegają ich zwietrzeniu od momentu zapakowania ich u producenta, aż po otworzenia paczki przez klienta. Dzięki zamknięciu strunowemu, konsument może ochronić swój produkt przed wywietrzeniem, w bardzo prosty sposób. Korzystając z naszych usług pomożemy Państwu z całą kwestią związaną z stworzeniu idealnej torebki. Dobierzemy materiał, szatę graficzną, rodzaj zamknięcia, najlepszą wielkość. Państwa sukces, jest naszym sukcesem.


stand uppouch measurement

Torby papierowe pakowanie produktów pakowanie w saszetki pakowanie leków
Przezroczysty/
Przezroczysty
Matowy złoty/
Matowy złoty
Błyszczący srebrny/
Błyszczący srebrny
Błyszczący czarny/
Błyszczący czarny
folie to herbaty zamknięcie strunowe Opakowania miękkie opakowania z tworzyw sztucznych
Błyszczący srebrny/
Przezroczysty
Błyszczący czarny/
Przezroczysty
Matowy złoty/
Przezroczysty
Matowy srebrny/
Przezroczysty
karma dla zwierząt torebki fałdowe opakowania z tworzyw sztucznych pakowanie w saszetki
Błyszczący złoty/
Przezroczysty
Zielony/
Przezroczysty
Czerwony/
Przezroczysty
Niebieski/
Przezroczysty
torebka foliowa zamykana pakowanie leków torba na leki Torebki z wentylem
Zielone/
Zielone
Czerwony/
Czerwony
Niebieski/
Niebieski
Błyszczący złoty/
Błyszczący złoty
drukowanie etykiet Nakrętki opakowania torebki papierowe Opakowania żywności ekologicznej
Matowy srebrny/
Matowy srebrny
Matowy biały/
Matowy biały
Brown paper bags /
Brown paper bags
Photograph Of
Bottom Gusset
In Stand Up Pouch
Opakowania papierowe sól morska Nawóz opakowania
 Brown Paper bags / Brown Paper bags Matt black / Matt black Matt white / Matt White
Torby papierowe Kraft Brązowe torebki papierowe
Kraft brown paper bags with zipper oval window High barrier paper like bags with window & zipper
Torby fiber złoty Worki jutowe wygląd
Jute look High Barrier bags with zipper foil lined Jute Look High Barrier Bags
Torby papierowe białe
Torby papierowe białe z zamkiem błyskawicznym i foliowany

Saszetki foliowe z okienkiem

Opakowania miękkie torebki fałdowe torebki na kawę folie to herbaty
Niebieski Zielony Matowy złoty Matowy srebrny
karma dla zwierząt torebka foliowa zamykana Brązowe torebki papierowe Torby papierowe Kraft
Czerwony Błyszczący czarny High barrier paper like
bags with window
& zipper
Kraft brown paper bags
with zipper oval window

Folie barierowe do kawy

Torebki fałdowe

Pakowanie produktów Opakowania foliowe stojace Torebka foliowa zamykana Torebki fałdowe
Błyszczący czarny Błyszczący złoty Matowy srebrny Matowy biały
Opakowania foliowe Torebki papierowe z okienkiem Torby papierowe
Matowy czarny Matowy złoty Brązowy papier