Plastikowe miarki

Wieloletnie doświadczenie i chęć ciągłego doskonalenia się powoduje, iż nie ustajemy w swoich działaniach, aby jeszcze bardziej efektywnie, skutecznie i szybko zaspokajać potrzeby naszych klientów lub nawet je wyprzedzać. Stałe badania rynku, rozmowy z odbiorcami naszych produktów, śledzenie trendów ma nam pomóc jeszcze skuteczniej zaspokajać wymagania naszych interesantów, aby pomóc im w promowaniu ich wyrobów. Ich sukces jest naszym sukcesem.

Plastikowe miarkiOprócz produkcji opakowań foliowych w naszej ofercie znajdą Państwo pojemniki plastikowe przeznaczone do odmierzania wielu produktów, zarówno spożywczych, jak i chemicznych. Nasze plastikowe miarki wykonywane są z różnego rodzaju tworzyw. To pozwala na zastosowanie ich w różnych produktach. Nadają się zarówno do odmierzania produktów sypkich takich jak proteiny, mąka, proszek do prania, jak i płynów np.alkoholu, oleju, płynu do prania. W zależności do przeznaczenia te pojemniki plastikowe mogą mieć różny kształt, kolor, w zależności od życzenia klienta.

Plastikowe miarkiPlastikowe miarki są częstym dodatkiem do produktów spożywczych, które wymagają dokładnego odmierzania. Przykładem może być mleko w proszku dla niemowląt. Bardzo ważne jest przyrządzenie mleka zgodnie z przepisem podanym przez producenta, tak aby miało ono odpowiednie wartości odżywcze. Przeciętne miarki kuchenne powszechnie wykorzystywane w kuchni, mają podziałkę co 50ml lub ewentualnie można używac wagi kuchennej. Jednak te sposoby nie są komfortowe dla konsumentów i nie dają dokładnych wartości. By ułatwić proces odmierzania do produktów można dołączyć łyżki z miarką. W ten sposób klient używając wyrobu szybko zmierzy odpowiednią ilość, a w ten sposób, będzie miał miłe skojarzania związane z danym produktem.

Nasze plastikowe miarki dostępne są o pojemności już od 1ml, aż do 150ml. Ich pojemności dostępne w regularnej sprzedaży:

-1ml, 2,5ml, 5ml, 10ml, 15ml, 18ml, 25ml – półokragłe
-60ml, 75ml, 100ml, 150ml –dno płaskie

różne kształty i mogą być wykonane w wersji barwnej lub bezbarwnej. Wiadomo, że różne produkty, wielkość ich ziaren będzie mieć wpływ na objętość. Dlatego też, wykorzystując nasze możliwości technologiczne zaprojektujemy i wyprodukujemy taką platikową miarkę, która będzie najlepiej nadawać sie do odmierzania określonego produktu.

Plastikowe miarkiRównież nasze pojemniki plastikowe mogą służyć jako doskonałe miarki kuchenne. Są one estetycznie wykonane, wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki rączce nadają się do bezpośredniego pobierania produktów z opakowań. Nie trzeba przesypywać już mąki do pojemnika z podziałką, wystarczy już tylko otworzć naczynie i pobrać miarką np. cukier. Jest to niewątpliwie o wiele szybszy sposób. Każda miarka ma wytopioną pojemność na rączce, przez co z łatwością odnajdziemy odpowiednia wartość.

Plastikowe miarki