Saszetki ekologiczne

Prowadzimy odpowiedzialny biznes, nie ograniczamy się tylko do zapewnienia sobie jak największego zysku. Dbamy o naszych klientów, zapewniając im produkt wysokiej jakości i zależy nam na dbaniu o środowko naturalne. Folie z jakich wytwarzamy nasze opakowania są ekologiczne, nadają sie do przetwarzania, dzięki czemu nie zalegają na wysypiskach śmieci, a zamiast tego trafiają do przetwórni, gdzie pozyskiwany jest z nich surowiec na inne tworzywa sztuczne. Jest to kolejna zaleta naszej firmy, która pomimo szerokiego asortymentu możemy pochwalić się również ekologicznością swoich produktów.

Saszetki ekologiczneWielu producentów podobnych produktów, pokreśla iż ich produkt jest przyjazny dla środowiska. Określa swój produkt, jako saszetki biodegradowalne. Jednak jest to tylko prawdziwe w przypadku zwykłych torebek papierowych, które nie zapewniają tak wysokiej ochrony produktu jak nasze torebki fałdowe, które muszą posiadać warstwę foliowę, zapewniającą bezpieczeństwo wyrobu znajdującego się w środku.

Naszych opakowań nie określamy jako saszetki biodegradowalne, z prostej przyczyny. My nie kłamiemy naszych klientów. Ta nazwa określa zasobniki, które ulegają samoczynnej utylizacji w standardowych warunkach przechowywania. Są to opakowania podatne na wilgoć, światło, temperaturę. Przepuszczają powietrze, zarazki, wilgoć do środka, co uniemożliwa długotrwałe i bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych, lub takich które tracą swoje właściwości będąc narażone na wyżej wymienione czynniki. Nasze torebki fałdowe są przyjazne środowisku, ale nie są biodegradowalne.

Saszetki ekologiczneOczywiście, zdajemy sobie sprawę, iż torebki papierowe są bardzo porządane wśród producentów, którzy chcą podkreślić naturalność, ekologiczność swoich wyrobów. Oprócz torebek foliowych jesteśmy również producentem torebek papierowych. Jednak by zapewnić trwałość produktów oferujemy warstwę folii w środku papierowej torebki. Z zewnątrz wygląda jak zwykły papier, ale dzięki metalizowanej barierze, wyrób jest bardzo dobrze chroniony. To zapewnia również o wiele dłuższą jego przydatność.

Jako producent torebek papierowych oferujemy ich wiele wariantów. Można nabyć torebki w całości zakryte, np. saszetki eko do kawy, z okienkiem, np. dla sprzedaży daktyli suszonych. Są to torebki fałdowe, dostępne w opcji z fałdą dolną w rozmiarach: 28g, 70g, 100g, 150g, 250g, 500g, 1Kg, lub w opcji z fałdą boczną: 250g, 500g, 1Kg. Mogą być wyposażone w zamek strunowy.

Saszetki ekologiczneSaszetki eko do kawy to idealne rozwiązanie dla producentów kawy, którzy chcą zatrzymać cały aromat świeżo mielonej kawy w opakowaniu. Gwarantują idealną szczelność opakowania. Dodatkowo mogą być wzbogacone o wentyl, który odprowadzi naturalne gazy i ochroni paczkę przez zniszczeniem. Dostępne są opcje z zamknięciem strunowym, przez co klient po skorzystaniu z produktu ma możliwość ponownego zamknięcia, wydłużając w ten sposób przydatność produktu. Nasze standardowe torebki fałdowe dostępne są w wielu opcjach rozmiarowych, kolorystycznych. Specjalizujemy się również w produkcji opakowań na zamówienie klientów.

stand uppouch measurement

Torby papierowe Kraft Opakowania papierowe
Kraft brown paper bags with zipper oval window Brown Paper bags / Brown Paper bags

Folie barierowe do kawy

 Torby papierowe  Opakowania foliowe stojace
Klin torby boczne Klin torby z zaworem stronie