Saszetki na płyn

Dzisiejszy rynek oferuje olbrzymią, wręcz przytłaczajacą ilość różnych towarów. Konkurencja jest silna, używa nowoczesnych technik sprzedaży, zapewnia wysoką jakość towaru. By przetrwać, trzeba wiele energi, czasu i zasobów poświęcić na promocję, reklamę swojego produktu. Klienci nie poszukują tylko wysokiej jakości, to czego oczekują to zespół wielu czynników, w których skład wchodzi wyżej wspomniana jakość, cena, użyteczność, wygląd, zastosowanie, skuteczność, łatwość użytkowania, opakowanie, a w ostatnich latach popularnym, tematem stała się ekologiczność towarów.

Saszetki na płynNa cenę produktu wpływ, poza składnikami wykorzystanami do produkcji wytworu, ma wpływ transport, dystrybucja, opakowanie, działania marketingowe. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najnowszego trendu w pakowaniu, jakim są torebki typu doypack. Jest to rozwiązanie, które redukuje koszty związane z opakowaniem towaru, zmniejsza koszty transportu, magazynowania jednostkowego, zapewnia utrzymanie jakości, co więcej jest bardzo estetyczne, wygodne w użytkowaniu.

W tym artykule uwagę poświęcamy produktom płynnym. Najczęstszą formą zasobnika na płyn jest plastikowa butelka, która jest kosztowna, wymaga naklejki samoprzylepnej, by opisać produkt, zwiększa wagę. By zastąpić ją mamy do zaoferowanie niezwykle praktyczne, redukujące koszty saszetki na płyn. Są to torebki dostępne w wielu pojemnościach, na życzenie klienta mogą mieć różne kształty i oprawę graficzną. Dostępne są w opcji jednorazowego użytku, gdzie płyn zostaje przelany do innego pojemnika bezpośrednio po otwarciu, szczególna opcja dla opakowań uzupełniających. Do nabycia są również saszetki z nakrętką, która umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie torebki.

Saszetki na płynSaszetki na płyn są niewątpliwie o wiele wygodniejsze i tańsze w transporcie oraz magazynowaniu niż butelki mające tą samą pojemność. Dodatkowo nasze wyroby wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, co czyni je bardzo wytrzymałymi na uszkodzenia mechaniczne. Wyobraźmy sobie upadek ciężkiej plastikowej butelki z wysokości 1,5m, a upadek tej samej pojemności, z tej samej wysokości saszetki na płyn. Butelka najczęściej pęka, i tracimy całą jej zawartość, tracimy pieniądze. Gdy spadnie torebka, wystarczy ja tylko ponieść i odstawić z powrotem na półkę.

Saszetki na płynOpakowania uzupełniające są idealnym rozwiązaniem dla producentów oferujących swój produkt w wariancie wygodnego, estetycznego pojemnika. Taki zasobnik to duży jednorazowy koszt, ale może być wykorzystywany przez długi okres czasu. By zmniejszyć koszt wyrobu, warto zagwarantować klientowi takie opakowanie, które w łatwy sposób zapewni przelanie płynu do zasobnika. Torebki z naszej oferty to tanie rozwiązanie, które zapewni klientowi komfort i oszczędność. Mogą być dostępne w opcji saszetek z dziobkiem lub saszetek z nakretką. Pierwsza opcja jest najlepsza gdy cała zawartość torebki może zostać przelana w całości.

Oferujemy takze torebki w standardzie, bez nadruku, na których klient może umieścić naklejkę samoprzylepną lub drukujemy folie z projektu.


Pomiar wylewka etui

Sok z opakowania Wylewka etui Opakowania
Sok z opakowania Wylewka etui Opakowania
Opakowania leku Opakowania oleju do gotowania Miód opakowania
Opakowania leku Opakowania oleju do gotowania Miód opakowania