Opakowania do tytoniu

Szeroka oferta opakowań z tworzyw sztucznych naszej firmy na pewno sprosta potrzebą producentów tytoniu do fajki. Szeroki asortyment oferujący różnego rodzaju torebki, w różnych kolorach, rozmiarach z pewnością zagwarantuje rozsądny wybór. Jesteśmy w branży od lat 80-tych, przez ten okres czasu nabraliśmy doświadczenia, wyrobiliśmy własną markę, cieszymy się zaufaniem wśród naszych stałych odbiorców. Wieloletnia praktyka i wysoka jakość naszych wyrobów zapewnią produktom bezpieczeństwo. Dzięki korzystaniu z naszych usług zaoszczędzisz pieniądze, lepiej wypromujesz sprzedawaną rzecz. Nasze opakowania z tworzyw sztucznych to gwarancja jakości artykułu, która jest tworzona od procesu produkcyjnego, poprzez odpowiednie zapakowanie, aż po zapewnienie klientowi takiego opakowania, które będzie wygodne w użyciu i zaręczy długotrwałe korzystanie z walorów towaru.

Opakowania do tytoniuPakowanie w saszetki jest popularna drogą rozprowadzania tytoniu do fajki. Jest to prosty, wygodny sposób na transpost i korzystanie z produktu przez klienta. Dla producentów tytoniu w swojej ofercie mamy do zaoferowania torebki foliowe zamykane w różnych rozmiarach i kolorach. Ten rodzaj opakowania zapewnia doskonałe warunki przechowywania wyrobu. Jest to szczelna paczka, która po prawidłowym zamknięciu struny nie wpuszcze wilgoci. To również przyczynia się do zachowania całego aromatu liści w saszetce, dzięki czemu wysoka jakość produktu jest utrzymywana przez długi czas

Opakowania do tytoniuOpakowania z tworzyw sztucznych proponujemy w dwóch wariantach. Można korzystać z naszej regularnej oferty dostępnej na stronach internetowych lub zgłosić się do naszej firmy z gotowym wzorem saszetki lub skorzystać z usług naszego doświadczonego zespołu grafików. W standardzie oferujemy paczki, całe w kolorze, gdzie tytoń jest niewidoczny, ale po obu stronach zapewniona jest duża przestrzeń na etykiety, które mogą zostać naklejone u klienta. Materiał naszych torebek pozwala na trwałe przyklejenie naklejki, bez obawy na jej samoczynne odpadnięcie. Można zamówić również torby z okienkiem, przez które klient może zobaczyć wygląd towaru, ewentualnie jedna strona opakowania może być z przezroczystej folii. Wiele producentów tytoniu korzysta z opcji okienka, chcąc w ten sposób dać możliwość klientowi zobaczenie wyrobu, pokreślając w ten sposób wysoką jakość.

Opakowania do tytoniuNajbardziej atrakcyjną formą zasobnika na tytoń do fajki, na stanie jest saszetka z dolna fałdą, dostępna już od pojemności 28g. Kolejne jej wielkości to 70g, 100g, 150g, 250g, 340g, 500g, 750g, 1Kg, 2Kg, 3Kg, 4Kg. Dla sprzedaży detalicznej największą torebką w jakiej zaleca się sprzedawać tytoń to pojemność 1 Kg. Musimy tu jednak zaznaczyć, że torebki oferowane w standardzie są podawane w wielkości mierzonej dla ziaren kawy. Można ją zamówić w wersji z zapięciem lub bez. Pakowanie w saszetki tytoniu, korzystając z naszych usług, zapewniasz sobie przyciągający wygląd produktu, dzięki czemu zostanie on na pewno zauważony przez klienta. Nasze torebki foliowe zamykane to nie tylko efektowny wygląd, to również zapewnienie jakości tytoniu do fajki. Do zamknięcia opakowania z wyrobem potrzebna jest zgrzewarka, którą możemy wybrać względem potrzeb i dostarczyć do klienta.

stand uppouch measurement

Torby papierowe pakowanie produktów pakowanie w saszetki pakowanie leków
Przezroczysty/
Przezroczysty
Matowy złoty/
Matowy złoty
Błyszczący srebrny/
Błyszczący srebrny
Błyszczący czarny/
Błyszczący czarny
folie to herbaty zamknięcie strunowe Opakowania miękkie opakowania z tworzyw sztucznych
Błyszczący srebrny/
Przezroczysty
Błyszczący czarny/
Przezroczysty
Matowy złoty/
Przezroczysty
Matowy srebrny/
Przezroczysty
karma dla zwierząt torebki fałdowe opakowania z tworzyw sztucznych pakowanie w saszetki
Błyszczący złoty/
Przezroczysty
Zielony/
Przezroczysty
Czerwony/
Przezroczysty
Niebieski/
Przezroczysty
torebka foliowa zamykana pakowanie leków torba na leki Torebki z wentylem
Zielone

Czerwony

Niebieski

Błyszczący złoty

drukowanie etykiet Nakrętki opakowania torebki papierowe Opakowania żywności ekologicznej
Matowy srebrny

Matowy biały

Opakowania papier
kraft
Dno okragle
w opakowaniu Doypack
Opakowania papierowe sól morska Nawóz opakowania
 Opakowania papierowe Kraft Matowa czern Matowa biel
Torby papierowe Kraft Brązowe torebki papierowe
Opakowanie Kraft z owalnym okienkiem Opakowanie o wysokiej barierowosci z okienkiem prostokatnym
Torby fiber złoty Worki jutowe wygląd
Opakowanie Jute Look Jute Look
Torby papierowe białe
Torby papierowe białe z zamykaniem strunowym

Saszetki foliowe z okienkiem

Opakowania miękkie torebki fałdowe torebki na kawę folie to herbaty
Niebieski Zielony Matowy złoty Matowy srebrny
karma dla zwierząt torebka foliowa zamykana Brązowe torebki papierowe Torby papierowe Kraft
Czerwony Błyszczący czarny Opakowanie o wysokiej

barierowosci

z okienkiem prostokatnym

Opakowanie Kraft

z owalnym okienkiem

Folie barierowe do kawy

Torebki fałdowe

Pakowanie produktów Opakowania foliowe stojace Torebka foliowa zamykana Torebki fałdowe
Błyszczący czarny Błyszczący złoty Matowy srebrny Matowy biały
Opakowania foliowe Torebki papierowe z okienkiem Torby papierowe
Matowy czarny Matowy złoty Brązowy papier