Jako producent etykiet samoprzylepnych w swojej ofercie posiadamy etykiety termokurczliwe na butelki, słoiki, puszki zarówno szklane, plastikowe jak i aluminiowe. Rękaw termokurczliwy jaki Państwu oferujemy dostępny jest na indywidualne zamówienia z grafiką do 9 kolorów włącznie. Co więcej wykonujemy druk w technice druku wklęsłego, dzięki czemu rozdzielczość, tym samym jakość grafiki jest nieporównywalna do techniki fleksograficznej. Jesteśmy w stanie wyprodukutować od bardzo małych wielkości, aż po bardzo duże rozmiary.

Folie termokurczliwe jakich używamy do ich produkcji są wysokiej jakości, obkurczają się już pod wpływem relatywnie niskich temperatur. Dodatkowo są odpowiednie do zadruku, który może być wykonany w technice fleksograficznej lub druku wklęsłego, w zależności od jakości jaką Państwo chcą uzyskać na etykiecie sleeve.

Etykieta samoprzylepna idealnie ozdabiają takie produkty jak jogurty w butelkach i kubkach, soki, napoje, oranżady w butelkach, dania gotowe, surówki, koncentraty, alkohole, kosmetyki, preparaty, detergenty, wszystkie produkty pakowane w butelki, puszki, słoiki.

Etykiety foliowe pochodzące z naszej produkcji stworzą niepowtarzalną, unikalna, atrakcyją grafikę, która napewno zwróci uwagę klienta swoim wyglądem.

Folie termokurczliwe w przeciwieństwie do naklejki na butelki, jest bardziej estetycznym rozwiązaniem, gdyż nie ulega łatwo zniszczeniom, zniekształceniom, zabrudzeniu ta jak to jest w przypadku naklejek wykonanych z papieru. Pozatym folie są łatwiejsze do usunięcia niż naklejka.