Producent opakowań z tworzyw sztucznych szerokiego zastosowania to właśnie nasza firma. Produkcja toreb foliowych to nasz biznes już od ponad 30 lat, przez które również zbieraliśmy cenne doświadczenie, by teraz oferować państwu wyroby wysokiej jakości. Prowadzimy regularną sprzedaż, jak i przyjmujemy zamówienia na indywidualne zlecenia obejmujące grafikę, wielkość, kształt, materiał.

Opakowania plastikowe typu doypack, jakie mamy w swojej ofercie są dostępne w wersji całkowicie przezroczystej, przezroczystej z jednej strony, a z drugą całkowicie zadrukowaną, torby w wersji z owalnym, okienkiem jak i torby całkowicie zadrukowanej. W ofercie mamy rozmiary od 28g (bez zapięcia), 70g, 100g, 150g, 250g, 500g, 1000g, 3000g (w wersji z rączką lub bez), 4000g (z rączką). W postaci opakowania z fałdą dolną produkujemy również torebki papierowe. Dla producentów kawy, pakujących ją zaraz po jej zmieleniu, lub po obróbce termicznej, nawet bardzo gorącą, mamy w swojej ofercie opakowania z wentylem Goglio z nylonowym wentylem.

Torebki strunowe, powszechnie dostępne nie są tak samo skuteczne jak nasze zapięcia silikonowe, które o wiele skuteczniej i dłużej mogą chronić produkt, nawet po zerwaniu orginalnego zamknięcia przez producenta.

Tanie torby jakie Państwu przedstawiamy to najlepszy i najtańszy sposób na bezpieczne przechowywanie go, ale tym samym również jest to atrakcyjny sposób na jego opakawanie, by był interesujący dla potencjalnego klienta.